23.10.2026 09:10 • France • ATP Lyon 2026

Даніель Альтмаєр - Тейлор Гаррі Фріц Прогнози та Поради

Даніель Альтмаєр - Тейлор Гаррі Фріц відбудеться 23.10.2026 о 09:10.

Даніель Альтмаєр
—
Тейлор Гаррі Фріц

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Даніель Альтмаєр vs Тейлор Гаррі Фріц прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Тейлор Гаррі Фріц, з коефіцієнтом -400. Її вибрало 2 з 2 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Тейлор Гаррі Фріц
100%
2 з 2 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Даніель Альтмаєр - Тейлор Гаррі Фріц відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Zhubiitis (2041 в загальному рейтингу) прогнозує 2.5 користі, ставлячи 10 на Home Away на Тейлор Гаррі Фріц (-400). З іншого боку, abreujg78, який займає 2068 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом -345 на Тейлор Гаррі Фріц (Home Away), даючи 10 з можливим прибутком 2.9.

Zhubiitis
Zhubiitis
Рейтинг: 2041/1957
Прибуток: -1949.84
Home Away
-400 for Тейлор Гаррі Фріц
10/10
Можл. прибуток 2.50
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 2068/1957
Прибуток: -39203.9
Home Away
-345 for Тейлор Гаррі Фріц
10/10
Можл. прибуток 2.90

Поради ставок JohnnyBet на Даніель Альтмаєр - Тейлор Гаррі Фріц щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Zhubiitis (yield якого становить -3.09%), очікує на 2.5 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Away(-400) на Тейлор Гаррі Фріц. Ось є й abreujg78 з -17.82% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Тейлор Гаррі Фріц (-345) для Home Away. Очікувана користь - 2.9.

Zhubiitis
Zhubiitis
Рейтинг: 844/1957
Yield: -3.09%
Home Away
-400 for Тейлор Гаррі Фріц
10/10
Можл. прибуток 2.50
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1486/1957
Yield: -17.82%
Home Away
-345 for Тейлор Гаррі Фріц
10/10
Можл. прибуток 2.90

Прогнози JohnnyBet на Даніель Альтмаєр - Тейлор Гаррі Фріц від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Zhubiitis з показником ІРК -13.6 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом -400 на Тейлор Гаррі Фріц, що дає 2.5 можливого прибутку. abreujg78 (ODI: -45442.1) прогнозує, щоби отримати 2.9 користі, ставляючи 10 на ставку Тейлор Гаррі Фріц (-345) в Home Away.

Zhubiitis
Zhubiitis
Рейтинг: 1846/1957
ІРК: -13.6
Home Away
-400 for Тейлор Гаррі Фріц
10/10
Можл. прибуток 2.50
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 2065/1957
ІРК: -45442.1
Home Away
-345 for Тейлор Гаррі Фріц
10/10
Можл. прибуток 2.90

Найкращі поради ШІ для Даніель Альтмаєр vs Тейлор Гаррі Фріц

Який результат матчу Даніель Альтмаєр проти Тейлор Гаррі Фріц прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Тейлор Гаррі Фріц у ринку Home Away, з коефіцієнтом -400, та ставкою 10, від Zhubiitis. Ставка на Тейлор Гаррі Фріц (-345) у ринку Home Away з коефіцієнтом 10 від abreujg78 – ще один фаворит ШІ.

Home Away
-400 for Тейлор Гаррі Фріц
10/10
Можл. прибуток 2.50
Home Away
-345 for Тейлор Гаррі Фріц
10/10
Можл. прибуток 2.90

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Даніель Альтмаєр - Тейлор Гаррі Фріц. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Тейлор Гаррі Фріц (odds of -400). Перемога команди Даніель Альтмаєр (+285) зібрала 0% голосів.

1 0%
2 100%

Даніель Альтмаєр vs Тейлор Гаррі Фріц Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -400 на Тейлор Гаррі Фріц (Home Away)
Грай відповідально