27.08.2026 12:30 United States US Open, Qualifications 2026

Далібор Сврчіна - Макензі Макдоналд Прогнози та Поради

Далібор Сврчіна - Макензі Макдоналд відбудеться 27.08.2026 о 12:30.

Далібор Сврчіна
Макензі Макдоналд

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Далібор Сврчіна vs Макензі Макдоналд прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Далібор Сврчіна, з коефіцієнтом -167. Її вибрало 2 з 2 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Далібор Сврчіна
100%
2 з 2 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Далібор Сврчіна - Макензі Макдоналд відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - novons (727 в загальному рейтингу) прогнозує 6.0 користі, ставлячи 10 на Home Away на Далібор Сврчіна (-167). З іншого боку, Samou22, який займає 1204 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом -167 на Далібор Сврчіна (Home Away), даючи 10 з можливим прибутком 6.0.

novons
novons
Рейтинг: 727/1286
Прибуток: -12.9
Home Away
-167 for Далібор Сврчіна
10/10
Можл. прибуток 6.00
Samou22
Samou22
Рейтинг: 1204/1286
Прибуток: -133.74
Home Away
-167 for Далібор Сврчіна
10/10
Можл. прибуток 6.00

Поради ставок JohnnyBet на Далібор Сврчіна - Макензі Макдоналд щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то novons (yield якого становить -0.15%), очікує на 6.0 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Away(-167) на Далібор Сврчіна. Ось є й Samou22 з -10.21% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Далібор Сврчіна (-167) для Home Away. Очікувана користь - 6.0.

novons
novons
Рейтинг: 469/1286
Yield: -0.15%
Home Away
-167 for Далібор Сврчіна
10/10
Можл. прибуток 6.00
Samou22
Samou22
Рейтинг: 862/1286
Yield: -10.21%
Home Away
-167 for Далібор Сврчіна
10/10
Можл. прибуток 6.00

Прогнози JohnnyBet на Далібор Сврчіна - Макензі Макдоналд від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Samou22 з показником ІРК 18.75 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом -167 на Далібор Сврчіна, що дає 6.0 можливого прибутку. novons (ODI: -5.19) прогнозує, щоби отримати 6.0 користі, ставляючи 10 на ставку Далібор Сврчіна (-167) в Home Away.

Samou22
Samou22
Рейтинг: 115/1286
ІРК: 18.75
Home Away
-167 for Далібор Сврчіна
10/10
Можл. прибуток 6.00
novons
novons
Рейтинг: 1239/1286
ІРК: -5.19
Home Away
-167 for Далібор Сврчіна
10/10
Можл. прибуток 6.00

Найкращі поради ШІ для Далібор Сврчіна vs Макензі Макдоналд

Який результат матчу Далібор Сврчіна проти Макензі Макдоналд прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Далібор Сврчіна у ринку Home Away, з коефіцієнтом -167, та ставкою 10, від novons. Ставка на Далібор Сврчіна (-167) у ринку Home Away з коефіцієнтом 10 від Samou22 – ще один фаворит ШІ.

Home Away
-167 for Далібор Сврчіна
10/10
Можл. прибуток 6.00
Home Away
-167 for Далібор Сврчіна
10/10
Можл. прибуток 6.00

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Далібор Сврчіна - Макензі Макдоналд. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Далібор Сврчіна (odds of -167). Перемога команди Макензі Макдоналд (+124) зібрала 0% голосів.

1 100%
2 0%

Далібор Сврчіна vs Макензі Макдоналд Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -167 на Далібор Сврчіна (Home Away)
Грай відповідально