02.08.2026 11:30 Romania Liga I 2026/2027

КС Корвінул Хунедоара - Сепсі Сфанту Георге Прогнози та Поради

КС Корвінул Хунедоара - Сепсі Сфанту Георге відбудеться 02.08.2026 о 11:30.

CS Corvinul Hunedoara
КС Корвінул Хунедоара
Sepsi Sfantu Gheorghe
Сепсі Сфанту Георге

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші КС Корвінул Хунедоара vs Сепсі Сфанту Георге прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away на КС Корвінул Хунедоара, з коефіцієнтом +124. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
КС Корвінул Хунедоара
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на КС Корвінул Хунедоара - Сепсі Сфанту Георге відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - bazu80 (121 в загальному рейтингу) прогнозує 12.4 користі, ставлячи 10 на Home Draw Away на КС Корвінул Хунедоара (+124).

bazu80
bazu80
Рейтинг: 121/2051
Прибуток: 42.9
Home Draw Away
+124 for КС Корвінул Хунедоара
10/10
Можл. прибуток 12.40

Поради ставок JohnnyBet на КС Корвінул Хунедоара - Сепсі Сфанту Георге щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то bazu80 (yield якого становить 1.37%), очікує на 12.4 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Draw Away(+124) на КС Корвінул Хунедоара.

bazu80
bazu80
Рейтинг: 618/2051
Yield: 1.37%
Home Draw Away
+124 for КС Корвінул Хунедоара
10/10
Можл. прибуток 12.40

Прогнози JohnnyBet на КС Корвінул Хунедоара - Сепсі Сфанту Георге від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! bazu80 з показником ІРК 3.07 ставляє 10 на Home Draw Away з коефіцієнтом +124 на КС Корвінул Хунедоара, що дає 12.4 можливого прибутку.

bazu80
bazu80
Рейтинг: 411/2051
ІРК: 3.07
Home Draw Away
+124 for КС Корвінул Хунедоара
10/10
Можл. прибуток 12.40

Найкращі поради ШІ для КС Корвінул Хунедоара vs Сепсі Сфанту Георге

Який результат матчу КС Корвінул Хунедоара проти Сепсі Сфанту Георге прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на КС Корвінул Хунедоара у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом +124, та ставкою 10, від bazu80.

Home Draw Away
+124 for КС Корвінул Хунедоара
10/10
Можл. прибуток 12.40

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу КС Корвінул Хунедоара - Сепсі Сфанту Георге. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога КС Корвінул Хунедоара (odds of +124). Проте, на перемогу Сепсі Сфанту Георге (+223) ставлять 0%, та 0% на гру внічию (+190).

1 100%
X 0%
2 0%

КС Корвінул Хунедоара vs Сепсі Сфанту Георге Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +124 на КС Корвінул Хунедоара (Home Draw Away)
Грай відповідально