23.09.2026 08:00 Spain ITF W50 Yecla 2026

Кармен Ґаярдо Ґевара - Тянь Цзялінь Прогнози та Поради

Кармен Ґаярдо Ґевара - Тянь Цзялінь відбудеться 23.09.2026 о 08:00.

Кармен Ґаярдо Ґевара
Тянь Цзялінь

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Кармен Ґаярдо Ґевара vs Тянь Цзялінь прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Тянь Цзялінь, з коефіцієнтом -106. Її вибрало 2 з 2 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Тянь Цзялінь
100%
2 з 2 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Кармен Ґаярдо Ґевара - Тянь Цзялінь відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - mich81 (1738 в загальному рейтингу) прогнозує 9.4 користі, ставлячи 10 на Home Away на Тянь Цзялінь (-106). З іншого боку, abreujg78, який займає 1745 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом -106 на Тянь Цзялінь (Home Away), даючи 10 з можливим прибутком 9.4.

mich81
mich81
Рейтинг: 1738/1649
Прибуток: -2693.31
Home Away
-106 for Тянь Цзялінь
10/10
Можл. прибуток 9.40
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1745/1649
Прибуток: -25525.3
Home Away
-106 for Тянь Цзялінь
10/10
Можл. прибуток 9.40

Поради ставок JohnnyBet на Кармен Ґаярдо Ґевара - Тянь Цзялінь щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то mich81 (yield якого становить -3.67%), очікує на 9.4 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Away(-106) на Тянь Цзялінь. Ось є й abreujg78 з -18.99% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Тянь Цзялінь (-106) для Home Away. Очікувана користь - 9.4.

mich81
mich81
Рейтинг: 740/1649
Yield: -3.67%
Home Away
-106 for Тянь Цзялінь
10/10
Можл. прибуток 9.40
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1270/1649
Yield: -18.99%
Home Away
-106 for Тянь Цзялінь
10/10
Можл. прибуток 9.40

Прогнози JohnnyBet на Кармен Ґаярдо Ґевара - Тянь Цзялінь від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! mich81 з показником ІРК 447.83 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом -106 на Тянь Цзялінь, що дає 9.4 можливого прибутку. abreujg78 (ODI: -28438.8) прогнозує, щоби отримати 9.4 користі, ставляючи 10 на ставку Тянь Цзялінь (-106) в Home Away.

mich81
mich81
Рейтинг: 19/1649
ІРК: 447.83
Home Away
-106 for Тянь Цзялінь
10/10
Можл. прибуток 9.40
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1743/1649
ІРК: -28438.8
Home Away
-106 for Тянь Цзялінь
10/10
Можл. прибуток 9.40

Найкращі поради ШІ для Кармен Ґаярдо Ґевара vs Тянь Цзялінь

Який результат матчу Кармен Ґаярдо Ґевара проти Тянь Цзялінь прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Тянь Цзялінь у ринку Home Away, з коефіцієнтом -106, та ставкою 10, від mich81. Ставка на Тянь Цзялінь (-106) у ринку Home Away з коефіцієнтом 10 від abreujg78 – ще один фаворит ШІ.

Home Away
-106 for Тянь Цзялінь
10/10
Можл. прибуток 9.40
Home Away
-106 for Тянь Цзялінь
10/10
Можл. прибуток 9.40

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Кармен Ґаярдо Ґевара - Тянь Цзялінь. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Тянь Цзялінь (odds of -106). Перемога команди Кармен Ґаярдо Ґевара (-156) зібрала 0% голосів.

1 0%
2 100%

Кармен Ґаярдо Ґевара vs Тянь Цзялінь Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -106 на Тянь Цзялінь (Home Away)
Грай відповідально