03.07.2026 14:30 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Рівер Плейт - Фламенго РЖ Прогнози та Поради

Рівер Плейт - Фламенго РЖ відбудеться 03.07.2026 о 14:30.

CA River Plate
Рівер Плейт
Flamengo RJ
Фламенго РЖ

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Рівер Плейт vs Фламенго РЖ прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away на Фламенго РЖ, з коефіцієнтом -120. Її вибрало 1 з 3 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Фламенго РЖ
33%
1 з 3 каперів
Both Teams To Score
Yes
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Рівер Плейт - Фламенго РЖ відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Gilbert Ndula (1124 в загальному рейтингу) прогнозує 7.47 користі, ставлячи 9 на Home Draw Away на Фламенго РЖ (-120). З іншого боку, código de cupón caliente, який займає 1773 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом +228 на Рівер Плейт (Home Draw Away), даючи 8 з можливим прибутком 18.24. Третій за прибутковістю капер (1938 в актуальному рейтингу) - Nomed8, сподівається на прибуток 18.64, ставляючи 8 на Home Draw Away з коефіцієнтом +233 на користь Draw.

Gilbert Ndula
Рейтинг: 1124/1819
Прибуток: -15.14
Home Draw Away
-120 for Фламенго РЖ
9/10
Можл. прибуток 7.47
código de cupón caliente
Рейтинг: 1773/1819
Прибуток: -134.78
Home Draw Away
+228 for Рівер Плейт
8/10
Можл. прибуток 18.24
Nomed8
Рейтинг: 1938/1819
Прибуток: -275.86
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Можл. прибуток 18.64
Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 2053/1819
Прибуток: -1055.06
Both Teams To Score
-149 for Yes
10/10
Можл. прибуток 6.70

Поради ставок JohnnyBet на Рівер Плейт - Фламенго РЖ щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Gilbert Ndula (yield якого становить -0.67%), очікує на 7.47 можливого прибутку, ставляючи 9 на Home Draw Away(-120) на Фламенго РЖ. Ось є й Wilhelmine з -4.84% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Yes (-149) для Both Teams To Score. Очікувана користь - 6.7. Nomed8 (-10.5% yield) ставить на Home Draw Away(+233) на Draw. Його ставка становить 8, а можливий прибуток може становити 18.64.

Gilbert Ndula
Рейтинг: 697/1819
Yield: -0.67%
Home Draw Away
-120 for Фламенго РЖ
9/10
Можл. прибуток 7.47
Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 883/1819
Yield: -4.84%
Both Teams To Score
-149 for Yes
10/10
Можл. прибуток 6.70
Nomed8
Рейтинг: 1125/1819
Yield: -10.5%
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Можл. прибуток 18.64
código de cupón caliente
Рейтинг: 1182/1819
Yield: -11.7%
Home Draw Away
+228 for Рівер Плейт
8/10
Можл. прибуток 18.24

Прогнози JohnnyBet на Рівер Плейт - Фламенго РЖ від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Nomed8 з показником ІРК -2.24 ставляє 8 на Home Draw Away з коефіцієнтом +233 на Draw, що дає 18.64 можливого прибутку. Gilbert Ndula (ODI: -17.47) прогнозує, щоби отримати 7.47 користі, ставляючи 9 на ставку Фламенго РЖ (-120) в Home Draw Away. Третій у кінцевому рейтингу ODI (ODI: -81.52) - código de cupón caliente, вибрав Home Draw Away за коефіцієнтом 8, у ставках, що досягають +228 на Рівер Плейт. Потенційна користь - 18.24.

Nomed8
Рейтинг: 1663/1819
ІРК: -2.24
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Можл. прибуток 18.64
Gilbert Ndula
Рейтинг: 1882/1819
ІРК: -17.47
Home Draw Away
-120 for Фламенго РЖ
9/10
Можл. прибуток 7.47
código de cupón caliente
Рейтинг: 2016/1819
ІРК: -81.52
Home Draw Away
+228 for Рівер Плейт
8/10
Можл. прибуток 18.24
Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 2054/1819
ІРК: -193.04
Both Teams To Score
-149 for Yes
10/10
Можл. прибуток 6.70

Найкращі поради ШІ для Рівер Плейт vs Фламенго РЖ

Який результат матчу Рівер Плейт проти Фламенго РЖ прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Фламенго РЖ у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом -120, та ставкою 9, від Gilbert Ndula. Ставка на Рівер Плейт (+228) у ринку Home Draw Away з коефіцієнтом 8 від código de cupón caliente – ще один фаворит ШІ. Третя найбільш ймовірна виграшна ставка за алгоритмом – Draw у ринку Home Draw Away, на яку Nomed8 ставляє 8 по ставці +233.

Home Draw Away
-120 for Фламенго РЖ
9/10
Можл. прибуток 7.47
Home Draw Away
+228 for Рівер Плейт
8/10
Можл. прибуток 18.24
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Можл. прибуток 18.64
Both Teams To Score
-149 for Yes
10/10
Можл. прибуток 6.70

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Рівер Плейт - Фламенго РЖ. Найпоширенішою ставкою, з 33% з усіх голосів, є перемога Фламенго РЖ (odds of -120). Перемога команди Рівер Плейт (+228) зібрала 33% голосів, під час коли гра внічию зібрала 33% (+233).

1 33%
X 33%
2 33%

Рівер Плейт vs Фламенго РЖ Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -120 на Фламенго РЖ (Home Draw Away)
Прогноз 2:
Ставки -149 на Yes (Both Teams To Score)
Грай відповідально